Przejdź do treści

Życie parafialne

Intencje mszalne od 07.07 do 13.07.2025 r.

Poniedziałek, 07.07.2025 r. 

17.00 – O zdrowie dla Andrzeja Piekarzewskiego

17.30 – Za + Zbigniewa Łukaszewskiego w 12 rocz. śmierci

Wtorek, 08.07.2025 r.

Intencja własna

Środa, 09.07.2025 r.

17.00 – Za + Zdzisława Sobieraja – intencja od ucz. pogrzebu

17.30 – Za + Halinę Nowakowską – intencja od ucz. pogrzebu

Czwartek, 10.07.2025 r.

17.00 – Za + Stanisława Fabisiak, Feliksę i Jakuba Dąbrowa

17.30 – Za + Ludwika Kwiatkowskiego w 2 rocz. śmierci oraz Tomasza Kwiatkowskiego

Piątek, 11.07.2025 r.

17.00 – Za + Honoratę, Konstantego, Zygmunta i Stanisława Wasiak

17.30 – Za + Antoniego Stanisława i Zofię Ostrowskich, dziadków Ostrowskich i Krupińskich

Sobota, 12.07.2025 r.

13.00 – Msza Święta dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla całej rodziny Pydynowskich

17.00 – Za + Jadwigę Karpińską w 7 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Karpińskich i Jędrzejewskich

17.30 – Za + Stanisławę Wierzchowską w 2 rocz. śmierci

19.00 – Poświęcenie pól w Kałkach

Niedziela, 13.07.2025 r.

08.00 – Za + Teodorę Borkowską w rocz. śmierci i Jarosława Kowalskiego w rocz. śmierci

10.00 – Za + Leokadię, Wiktorię i Andrzeja Sobczyńskich, Teresę i Zygmunta Włodkowskich

12.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Teresy z okazji 80 rocznicy urodzin.

Ogłoszenia parafialne

1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie, przed Najświętszym Sakramentem, odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Następnie, odbędzie się procesja wokół kościoła. Dziękuję całej asyście procesyjnej za obecność.

2.Dziś, na godzinę 18.00, zapraszam na wieczorną adorację eucharystyczną w ciszy.

3.We wtorek wyjazd ministrantów i dziewczynek sypiących kwiatkami na wycieczkę do Płocka. Będziemy zwiedzali z przewodnikiem katedrę, wzgórze tumskie, muzeum diecezjalne i sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Następnie zjemy obiad we włoskiej pizzerii. Wyjazd sprzed kościoła o godzinie 08.30.

4.W środę, przed pierwszą Mszą Świętą, odmówimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie porządku na cmentarzu i wokół kościoła, oraz wywóz śmieci z cmentarza. Składam serdeczne Bóg zapłać.

6.W przyszłą niedzielę przypada również nabożeństwo fatimskie. Różaniec odmówimy po Mszy Świętej o godzinie 12.00. Potem przejdziemy z figurą Matki Bożej wokół kościoła. O wzięcie figury proszę mieszkańców Brodów Młockich. Proszę też przynieść świece na procesję.

7.Przez cały lipiec, po pierwszej Mszy Świętej, będziemy odmawiać Litanię do błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Polski. Modlitwę tę, przy jego relikwiach, ofiarujemy w intencji pokoju w naszej ojczyźnie.

8.Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przygotowały śniadanie dla pielgrzymów XIX ogólnopolskiej pielgrzymki z Łomianek do Gietrzwałdu.

9.Sakrament małżeństwa mają zamiar przyjąć Radosław Skowroński ze Stupska i Paulina Małecka z Młocka. Zapowiedź pierwsza.